• (32)4226402
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a
Nauczyciele i personel

Nauczyciele i personel

Rok szkolny 2019/2020

Dyrekcja szkoły
mgr Agnieszka Antosz – dyrektor szkoły
mgr Martyna Płonowska – Troszka – zastępca dyrektora
Pedagog szkolny
mgr Anetta Gawrysiak
Psycholog szkolny
mgr Łukasz Saganowski
Nauczyciele w przedszkolu
mgr Beata Liszka
mgr Zuzanna Zatoń
mgr Joanna Niewęgłowska
mgr Barbara Groborz
Nauczyciele w szkole podstawowej i gimnazjum
mgr Dorota Bajak
mgr Iwona Bartoniek
Bożena Bęczek
mgr Agnieszka Bieniak
mgr inż Danuta Borysewicz
mgr Ewa Dudczak
mgr Małgorzata Dudek
  dr  Dariusz Dziuba 
mgr Danuta Ficner
mgr Grzegorz Frątczak
mgr Katarzyna Ganobis
mgr Tomasz Ganobis
mgr Barbara Groborz
mgr Joanna Ibrom – Miler
mgr Ewelina Jagieło
mgr Tadeusz Janowicz
mgr Iwona Jonderko
mgr Adam Jurzysta
mgr Monika Karkowska – Kościcka
mgr Magdalena Kasprzak
mgr Ilona Kobus
mgr Sonia Koczy
mgr Marzena Kocot
mgr Magdalena Kraska
mgr Sabina Krawczyk
mgr Joanna Kuchcik
mgr Agnieszka Kulczyna
mgr Adrianna Kuźmińska
mgr Lucyna Łazarska
mgr Ewa Łępicka
mgr Magdalena Malok
mgr Agnieszka Malinowska
mgr Agnieszka Mika
mgr Monika Niesłańczyk
mgr Dariusz Panek
mgr Patrycja Pawtel
mgr Adam Rek
mgr Aleksandra Rojek
mgr Monika Ryszka
mgr Ewa Skupień
mgr Elwira Skutek
Joanna Sobik
mgr Magdalena Sobik
mgr Sylwia Strokosz
mgr Anna Szczęsny
mgr Gabriela Szojer
mgr Aleksandra Szymała
mgr Agnieszka Śpiewok
mgr Iwona Świerczyna
mgr Wojciech Wieczorek
mgr Maria Zientarska
Fizjoterapeuta
mgr Barbara Bugla
Pomoc nauczyciela
        Irena Barteczko
        Edyta Dorabiała
        Maria Foit
        Aleksandra Greszla
        Ewa Hajduk
        Katarzyna Jakubowska
        Ewa Kwiecińska
        Katarzyna Mroczek
        Edyta Popek
        Anna Rak-Lignarska
        Bernadeta Rojek
        Katarzyna Słomka
        Henryka Sinkiewicz
        Joanna Smolaga
        Sylwia Szymura
        Danuta Zielińska
mgr Joanna Smyczek – woźna oddziałowa
        Elwira Sych – woźna oddziałowa
Administracja
Maria Jaworska – sekretarz szkoły
Janina Kasperek – pracownik administracyjny
Alina Słowiak – samodzielny referent
Marcelina Mitko – pracownik administracyjny
Obsługa szkoły
Małgorzata Gorzolnik
Beata Kolenda
Małgorzata Szymura
Marian Papiorek – konserwator
Skip to content